Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

17.05.2009.

Sloboda Dita prokockala pobjedu u Skenderiji

Košarkaši Slobode Dite bili su na pragu velikog iznenađenja u Skenderiji ali nisu izdržali pritisak i pobjedu su na kraju sami poklonili studentima.

Košarkaši Sloboda Dite uistinu imaju za čim žaliti. Izvrsnu večerašnju partiju upropastili su posljednjom četvrtinom u koju su poraženi 15 razlike najviše zahvaljujući strahu od mogućeg uspjeha. Prosipali su lopte, nerezonski šutirali što ih je na kraju koštalo poraza 88:86 (25:25, 19:26, 17:23, 27:12).

Prva četvrtina protekla je u izjednačenoj igri da bi gosti iz Tuzle predvođeni i večeras odličnim Jovanovićem ostvarili prednost u naredna dva perioda i u zadnjih 10 minuti ušli sa zalihom od 13 poena.

Studenti nisu gubili glavu nego su korak po korak sustizali prednost i na kraju slavili pobjedu.