Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

28.05.2009.

Poraz juniora u Engleskoj

U okviru grupe 6 elitnog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u 1. kolu od Engleske (2:0).

Izabranici selektora Zorana Bubala poraženi su u Doncasteru od domaćih fudbalera. Reprezentacija Engleske je tokom čitavog susreta bila bolja i sasvim zasluženo je trijumfovala. Za naše mlade fudbalere u ovoj utakmici kobnih je bilo zadnji pet minuta oba poluvremena. Najprije je u prvom poluvremenu u 40. minuti Rose doveo Engleze u vodstvo, da bi u drugom dijelu vidjeli isti scenarij. Opet je 40. minuta, ali ovaj put drugog poluvremena donijela slavlje domaćim fudbalerima. Pogodak za konačnih 2:0 postigao je Ranger. U drugom susretu naše grupe Škotska je bila bolja od Slovačke (2:1).