Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

25.06.2009.

Salčinović zabio u porazu Sandefjorda

U okviru 15. kola norveškog fudbalskog prvenstva Sandefjord naših Fenana Salčinovića i Admira Raščića poražen je na gostovanju kod Start Kristiansanda (3:2), a strijelac jednog pogotka za Sandefjord bio je nekadašnji ljubimac "Robijaša" Fenan Salčinović.

Momčad naših internacionalaca mnogo bolje je otvorila susret i već u 10. minuti pogotkom Salčinovića došla je do prednosti. Domaći izjednačuju u 17. minuti preko Borgersena, a samo četiri minut poslije Mjelde ponovo Sandefjord dovodi do prednosti.

Sve do 78. minute Sandefjord je držao vodstvo, a onda Stokkelien poravnava, da bi u 85. minuti Fevang pogotkom iz penala donio Startu tri boda. Ovim porazom ekipa naših internacionalaca ostala je u donjem dijelu tabele i po svemu sudeći do kraja prvenstva vodiće grčevitu bitku za ostanak u društvu najboljih.