Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

23.07.2009.

Rudar bolji i od Sutjeske

U Vitkovićima kod Goražda gdje se nogometaši kakanjskog prvoligaša nalaze na osmodnevnim pripremama, "Zeleno-crni" su odigrali četvrtu kontrolnu utakmicu.

Nakon remija sa Leotarom (1:1) i pobjeda protiv Azota(2:0) i Drine HE (2:1), Rudar je bio bolji i od prvoligaša RS, ekipe Sutjeske iz Foče. Igralo se dva puta po 60 minuta. Nakon izjednačene igre i neriješenog ishoda prvih sastava, u nastavku su "rezervisti" Rudara bili mnogo bolji i golom Saše Prkića  susret riješili u svoju korist sa 1:0.

Kakanjci se vraćaju sutra poslije podne. Već u subotu imaju novu, najtežu provjeru. Na memorijalnom turniru"Galib Mujičić" u Vitezu igraju protiv Čelika.