Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

02.08.2009.

Mat u 90. minutu

Golom Brazilca Žuniora Souta u 90. minutu, ili bolje rečeno u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena, fudbaleri Leotara stigli su do trijumfa u meču s novim premijerligašem Rudar Prijedorom. Na taj način Trebinjci su osvojili tri boda na otvaranju nove sezone, dok gosti mogu da žale što se kući nisu vratili sa slađim dijelom plijena.

Prvi dio susreta protekao je u blijedom izdanju oba tima. Prvu šansu na utakmici imali su gosti već u prvom minutu, kada je šut glavom Slobodana Dobrijevića odbranio golman Novica Berak. Pet minuta kasnije u šansi su i Trebinjci, nakon akcije Nenada Zečevića i Jovice Vice, lopta je došla do Bojana Magazina koji se nije proslavio iz dobre situacije. Igrao se 25. minut kada je Vico nakon kornera kojeg je izveo Zečević šutirao pored gola. Dva minuta prije odlaska na odmor ponovo je Vico bio u šansi, ali je njegov pokušaj završio u korneru.

U nastavku idealne prilike propustili su dva puta Vico i jednom Dreč, a spas je stigao u sudijskoj nadoknadi kada je Brazilac Žunior Souto pogodio mrežu dobrog Avdukića.

LEOTAR - RUDAR PRIJEDOR 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Žunior Souto (90), stadion: "Police", gledalaca: 800, sudija: Goran Paradžik (Ljubuški) 6, pomoćnici: Hrvoje Turudić (Čitluk) i Zlatan Bećirović (Srebrenik), delegat: Haris Idrizović (Konjic), žuti kartoni: Komnenić (Leotar), Kovačević, Kikić, Stjepić, Šodić (Rudar Prijedor).

Igrač utakmice: Žunior Souto (Leotar) 7.

Leotar: Berak -, Trninić 5,5, Todorović 6, Čorlija 5,5, Ramić 6, Sr. Andrić 5,5, Magazin 5,5 (od 46. minuta Dreč 5,5), Komnenić 5,5, Zečević 5,5, Rašević 5,5 (od 75. minuta Žunior Souto 7), Vico 5,5. Trener: Srđan Bajić.

Rudar Prijedor: Avdukić 6,5, Šodić 5,5, Dobrijević 5,5, Stakić 5,5, Jevtić 5,5, Kovačević 5,5, Kikić 5,5, Žerić 5,5, Stjepić 5,5, Kantar 5,5, Kušljić 5,5 (od 65. minuta Golić -). Trener: Darko Nestorović.