Click here for Myspace Layouts

BH SPORT

Dobrodošli na Blog koji ima za cilj da ukaže na sve negativnosti kao i na sve pozitivne stvari u našem sportu

09.08.2009.

Golovi Zeca i Spahića

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermin Zec nastavlja po svom običaju tresti mreže kad mu se god za to ukaže prilika. Napadač Šibenika bio je jedini strijelac u porazu svoje ekipe u Zadru (1:2). Zadrane je u prednost u 10. minuti utakmice doveo nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Želimir Terkeš, udarcem sa bijele tačke. Na 1:1 izjednačio je sjajni Zec u 56. minuti susreta, da bi pobjedu Zadru donio Ivan Čurjurić u sudijskoj nadoknadi vremena.

Kapiten naše reprezentacije, Emir Spahić večeras je u svom debiju u francuskoj nogometnoj ligi, donio bod ekipi Montpelliera u posljednjim trenucima utakmice. Montpellier je na svom terenu dočekao PSG, tim koji se prošle godine interesovao za Spahićeve usluge. Ekipa Montpelliera je sredinom prvog poluvremena ostala oslabljena za usluge Jeunechampa koji je zaradio dva žuta kartona.

PSG, je poveo u 73. minuti preko Guilya, i kada su svi mislili da će Parižani odnijeti bodove iz Montpelliera, Emir Spahić se nije složio te u sudijskoj nadoknadi pogodio za konačnih 1-1.

U okviru prvog kola francuske lige, na rasporedu je bio i meč Le Mans - Lyon, naš Miralem Pjanić u igru lavova ušao je u 56. minuti kada je zamjenio Edersona. Utakmica između Le Mansa i Lyona završena je rezultatom 2-2.